• Velmi příjemné jednání personálu

• Ochota a vstřícné jednání
    • Dobré ceny

Ochotné jendání s lidským přístupem. Doporučuji.

• Zboží kvalitní, pečlivě zabalené

Jsem spokojená s výrobkem a děkuji za rychlé dodání

• Rychlé a bezproblémové dodání

Obchod je super. Vše bez problémů. Vstřícnost a komunikace paráda. Doručeno přesně kdy mělo. Nic nepřišlo poškozené a autíčko parádně jezdí. Pro 2 letého syna jako začátečníka výborné.

• skvělá komunikace
    • rychlá reakce

Naprosto skvělá komunikace, a to je dnes nejdůležitější, protože i když tady chcete koupit pouze náhradní díl za pár korun, tak se k vám pan Walach chová jako kdybyste si chtěl koupit všechny hračky které nabízí. Absolutně šílenou zkušenost s komunikací a následným nákupem jsem měl z e-shopem mamido.cz (stejný majitel má i ministerstvohracek.cz a elektrickeauticko.cz). Tady nic nikdo nekupujte. Čekat měsíc a půl na náhradní díl do elektrického vozítka pro děti, kterým nedokážete vysvětlit proč ještě nemají pojízdný svůj oblíbený traktůrek v sezóně kdy na něm mohou jezdit, byl opravdu složitý úkol. Nakonec jsme se po několika telefonátech na díl nedočkali. Naštěstí nás zachránil pan Walach okamžitou reakcí a pomocí! Moc děkujeme :)

• rychle doručeni

• Sortiment

Nic

Jsem moc spokojena. Doporučuji

• Rychlé, bez problémů

Vše OK+++++++++++

• Chyběl mi tam český návod k vířivce! Jsem předpokládala, že je to povinnost.Nakonec jsem si ho našla v mobilu.Jinak jí teprve zprovozňuji.

Vířivka mi byla řidičem až na místo,za což jsem byla ráda. Postrádám akorát,což není asi v žádném obchodu,někoho kdo by mi ji postavil a zprovoznil a tudíž by se vyzkoušelo zda všechno funguje.Byla by to samozřejmě placená služba.

Rychlé vyřízení objednávky

Spolehlivost

nevím

Obchod má velké množství pěkných hraček. Vyřízení a doručení objednávky proběhlo rychle a v pořádku.

• ochotný personál
    • dobrá komunikace
    • žádná

• Okamžité odeslání
    • Skvělá cena

• Velmi dobrá komunikace, ochota.
    • Žádná.

Všechno proběhlo v pořádku.